Що відбувається насправді в Роменській психлікарні: Денис Ващенко відкрив завісу + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 8 квітня в соцмережі з’явилося відео голови Роменської районної державної адміністрації Дениса Ващенка з коментарем щодо заборгованості по заробітній платі та можливих фактів жорстокого поводження з хворими у Роменській психлікарні.

За його словами, передісторія така: ще восени до вирішення питання щодо заборгованості у закладі долучився народний депутат України Максим Гузенко. До лікарні приїздили представники НЦЗУ, головний лікар Сумської ОДА Сергій Бутенко, аби розібратися, чому не платиться зарплата. Тоді вдалося трохи погасити заборгованість – виділяли кошти із місцевого, обласного та навіть міського бюджету Сум. Але цього було недостатньо. Потім помічник народного депутата України Максима Гузенка направив лист керівництву лікарні, аби дали відповідь по розрахунках – хто скільки грошей отримав.

«Коли ми отримаємо документи по розрахунку в лікарні – хто скільки отримав, можна говорити про якісь виплати ще. Але й до сьогодні ми не отримали розрахунку від керівництва лікарні», – говорить голова РДА.

Як говорить Денис Ващенко, почали копати глибше – лікарня має підсобне господарство у с. Колісники: тримають чимале поголів’я корів, свиней, обробляють 300 га землі. Відповідно – постало питання, як же витрачаються кошти, зароблені на цьому.

«Дали відповідь, що за рахунок цього харчуються пацієнти. Але ми вникли більш детально й побачили, що проводяться торги на закупівлю харчування по завищених цінах: купують клубнику, яловичину і т.д. Відповідно пішли заяви в правоохоронні органи. Після цього керівництво почало накручувати працівників проти влади, що мовляв, ми хочемо закрити заклад», – коментує Денис Ващенко.

Так от в кінці звернення голова Роменської РДА звернувся до директора Роменської психлікарні Володимира Кульбачного з такими словами:

«Якщо заборгованість в лікарні становить 11 млн, то це саме Ваша вина. І дестабілізація йде саме від Вас та вашого заступника. Бо саме управлінська група, яка є у вас, і яка нараховує зарплати, отримувала і зарплату, і премії завжди. А люди, які працюють з хворими, чомусь не отримують зарплат. Ми на боці людей і будемо захищати їхні інтереси. Коли отримаємо протокол моніторингової групи, то буде жорстка реакція від влади та правоохоронних органів».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору