Тренер з панкратіону Владисла Лакиза посів перше місце на чемпіонаті з грепплінгу ADCC Kyiv Open 2021

Спорт 11:29, 3.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

31 липня у спортивному комплексі Київського національного університету будівництва та архітектури відбувся відкритий національний чемпіонат з грепплінгу ADCC Kyiv Open 2021 (версія ADCC вважається найпрестижною в світі).

У змаганнях взяли участь понад 300 борців з України, Словакіі, Молдови, Білорусі та Узбекистану. Ромни там представляв тренер секції «Панкратіон» Владислав Лакиза. У напруженій боротьбі наш земляк здобув перемогу, посівши 1-ше місце в категорії 99кг (Master 35+).

Серед почесних гостей турніру були присутні Ельбрус Тедеєв (олімпійський чемпіон з вільної боротьби), В’ячеслав Узелков (чемпіон світу з боксу по версії WBA), Володимир Вірчис (чемпіон світу з боксу по версії IBF, WBO).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.