У Роменському лісгоспі розпочали весняну лісокультурну кампанію + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Тільки зійшов сніг і весняне сонечко почало дарувати землі перше тепло, в лісництвах ДП «Роменський лісгосп» закипіла робота. Першими розпочали весняну лісокультурну кампанію у Липоводолинському лісництві.

Цієї весни в лісгоспі заплановано створити нові насадження на площі 58 га, 13,1 га – сосна звичайна, решта – дуб звичайний. Для формування більш стійких до кліматичних змін клімату насаджень, в насадження сосни звичайної вводимо сосну кримську і дуб червоний, а в насадження дуба звичайного –черешню. В майбутньому саджанцям сосни кримської планується здійснювати формування крони для подальшої їх реалізації як новорічних ялинок.

Будуть відтворені ліси на усіх зрубах 2020 року, крім того на площі посадок минулих років буде проведено заходи з доповнення лісових культур. Щоб виконати перелічений вище план, в розсадниках підприємства було вирощено сіянці дуба звичайного, сосни звичайної.

Часково підготовка ґрунту була проведена лісництвами ще восени, що дало змогу оперативно, з настанням сприятливих погодних умов, розпочати роботи.

Днями у Липоводолинському лісництві посаджено понад 6 тис. саджанців сосни звичайної на площі 1 га. Посадка була здійснена силами працівників лісгоспу, а також лісничий Олександр Кіптенко долучив до такої благородної праці місцевих жителів.

Прес-служба ДП «Роменський лісгосп»

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору