Як працює робоча група з перейменування вулиць в Роменській громаді

 Поділитися

Поділитися в

Ми вже повідомляли, що у Роменській громаді працює топонімічна комісія з перейменування вулиць, які походять від назв російських міст чи названі на честь російських і радянських культурних діячів. А також щодо визначення нових найменувань топонімів на території громади.

Перше засідання комісії відбулося ще 26 квітня 2022 року. На ньому розглянули листи від старост Виконавчого комітету Роменської міської ради, у яких йшлося про необхідність перейменувати вулиці, провулки, площі, бульвари по населених пунктах старостатів, а також м. Ромни.

Нещодавно знову було засідання робочої групи, де зазначили, що «головною метою є не лише перейменування вулиць, а й увічнення великої людської, громадянської та національної відваги, сили духу і стійкості громадян, які стали жертвами злочинних дій країни агресії».

Робота щодо перейменування вулиць триватиме у декілька етапів. Наступним стане залучення до обговорення широкого кола фахівців й громадськості, розгляд пропозицій. Після громадського обговорення рішення робочої групи буде винесено на розгляд сесії Роменської міської ради.

Як запевняють члени групи, буде розглянуто кожну пропоновану назву. А фахівці наголошують, що ці зміни не вплинуть на особисті документи жителів перейменованих вулиць, вони є автоматично дійсними.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору