Яків Зубан склав повноваження голови комісії з питань розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури

Влада, Сесія 17:04, 28.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

На сесії Роменської міської ради Яків Зубан подав заяву на голову Роменської міської ради. І повідомив, що складає повноваження голови комісії з питань розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури.

За його словами, він прийняв таке рішення, аби «не будоражити окремі політичні сили і не блокувати  роботу комісії… щоб знять цю напругу, якщо я такий уже мішаю, якщо є якісь зауваження до мене як українця, як громадянина України… враховуючи нездорову атмосферу, яку створюють представники окремих політичних сил в Роменській міській раді…».

Нагадаємо, питання щодо зняття з цієї посади представника ОПЗЖ Якова Зубана неодноразово піднімала депутатка Людмила Колєснік. Спочатку вона пропонувала Якову Зубану піти добровільно. Адже вважає, що людина від проросійської забороненої в Україні партії не може бути на такій посаді.

«Більше року в країні триває повномасштабна війна. А в Ромнах досі очолює таку важливу комісію представник проросійської забороненої в Україні ОПЗЖ – Яків Зубан. Окрім комісії, він ще працює головним інженером стратегічного підприємства – КП «Міськводоканал». Вважаю це неможливим в сучасних реаліях. І ще раз наголошую, що це загрожує безпеці всієї Роменської громади», – вважає вона.

Після першого «зауваження» пан Яків відмовився, тому питання винесли на голосування роменських депутатів. Однак, тоді депутати не проголосували за зняття Якова Зубана з посади голови комісії з питань розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору