«Залишилося ще трішки»: триває збір на реабілітацію маленькому Денису Пузаню

 Поділитися

Поділитися в

Ми неодноразово писали про цього маленького хлопчика, який бореться з багатьма недугами. Денис протистоїть багатьом діагнозам. І разом з батьками виборює своє здоров’я.

Зараз йому потрібна чергова реабілітація, на яку мама хлопчика покладає великі надії. Людмила Пузань дякує тим, хто вже долучився до збору коштів і просить допомогти решту необхідної суми.

«Дуже приємно усвідомлювати, що завжди поруч є люди з щедрим серцем , ті які від душі готові допомагати.. В нас часу залишається небагато, в неділю плануємо їхати до Києва, в цьому році наша остання реабілітація, надії на неї великі. Залишається зовсім .. 8856 4149 4991 4625 8494 Пузань Людмила Григорівна. ДЯКУЮ ЗА ДОВІРУ», – пише вона у Фейсбуці.

Нагадаємо, Денис має ваду розвитку кори головного мозку, епілептичну енцефалопатію, проблеми з зором, аномалію опорно-рухового апарату всього тіла, слабкість суглобів, гіпотонію, труднощі з годуванням і метаболізмом, затримку росту, недобір ваги.

У тримісячному віці малюку діагностували ішемічне ураження ЦНС і нейро-м’язовий синдром. Денис майже не рухався, не міг самостійно їсти, постійно спав. Коли хлопчику було 2,5 роки, лабораторні дослідження у США виявили у дитини орфанний синдром Чу-Токіта-Такенучі-Кім, викликаний генетичною мутацією.

Не дивлячись на невтішні прогнози, батьки не полишали надій. Невтомна праця, регулярні реабілітаційні заходи сприяли позитивним зрушенням. У Дениса покращився тонус м’язів та дрібна моторика.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору